Stan na prodaju Novi Sad 32m2, 16450
Šifra: #16450
Pregledano: 41
Kategorija: Stanovi
Cena
280 €
Kvadratura
32 ㎡
Struktura
Jednosoban
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Odličan jednosoban stan na Novoj Detelinari. Ima 32m2, prostran i lepo opremljen.. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. U ovom stanu su kućni ljubimci dozvoljeni.. Odmah je useljivo, a Vi nas za više informacija kontaktirajte.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
16450
Kvadratura
32 m2
Cena
280 €
Cena po m2
8,75 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
5 / 6
Tehnička opremljenost
Interfon, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno